Když už své dluhy nezvládáte

Příliš mnoho nevýhodných splátek vás může dostat doslova na kolena. Lidé si často půjčují bez rozmyslu. Neuvědomují si katastrofální následky, když se jim nebude dařit půjčky splácet. Dokud jsou zaměstnaní nebo pracují sami na sebe, můžou být v klidu. Ale jakmile se v podnikání přestane dařit nebo přijdou o své stálé zaměstnání, nastanou obrovské komplikace a život se jim změní v noční můru. V takové situaci je každá rada drahá, a čím dříve se začne řešit, tím lépe. Odkládáním jakéhokoli řešení se každý dlužník může dostat ještě do větších problémů. Narůstají penále a různé poplatky, které splátky navyšují, a nakonec přijde exekuční příkaz. S exekucí na krku v bance žádný úvěr samozřejmě nedostanete. Jediným řešením je nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti.

chatička

Stačí jedna opožděná výplata

Jakmile si naberete více půjček, máte velkou šanci dostat se do finančních problémů. Mnozí si vůbec nepřipouští, že každý měsíc budou muset splácet nehorázné peníze, které jim samozřejmě v rodinném rozpočtu budou chybět. Je pravdou, že někdy člověku nezbude nic jiného než si půjčit, ale každý by měl myslet i na zadní kolečka. Ona totiž stačí jedna opožděná výplata a problém se splácením je na světě. Bance nevysvětlíte, že za to vůbec nemůžete. Pokud i vy máte více úvěrů, které už vám přerůstají přes hlavu, měli byste najít jinou cestu, než ta, která vám ničí život. Více nevýhodných splátek vám vyřeší hypotéka bez registru. Budete splácet pouze jednu částku a váš rodinný rozpočet se tak znovu stabilizuje.

grafika

I nepříjemné situace se musí řešit

Lidé často řešení nepříjemných situací raději odkládají a doufají, že se nakonec vyřeší samy. V některých životních situacích možná. Určitě se ale samy nevyřeší vaše dluhy. Ať už jste soukromou osobou nebo podnikatelem, svým závazkům musíte dostát. Nechcete se přece dostat tak daleko, aby vám na dveře zaklepal exekutor. I se zápisem v registru můžete požádat o nebankovní úvěr. Dlouhá splatnost a jedna jediná splátka pro vás bude tím správným řešením.

3.5/5 - (2 votes)