Děsí vás předčasná ejakulace? Nemusí, zkuste tyhle tipy a užijte si intimní styk se vším všudy!


Krátká výdrž při sexuálních hrátkách děsí každého muže. Když muž dosáhne ejakulace příliš brzy, partnerka si příliš neužije. Jak si s tím poradit?

Děsí vás předčasná ejakulace? Nemusí, zkuste tyhle tipy a užijte si intimní styk se vším všudy!

Není snad nic, co by děsilo muže v posteli více, než problémy s erekcí či příliš brzká ejakulace. Pokud muž dosáhne ejakulace moc brzy, může být partnerka nespokojená, což muž vnímá samozřejmě jako své vlastní selhání. Každý muž totiž chce svou partnerku dokonale uspokojit. Ovšem ne vždy je to možné, předčasná ejakulace je dost častým problémem, který musí partneři bohužel řešit. Ejakulaci ale jde oddálit, jen se musí vědět, jak na to. Zkuste některé z těchto tipů a už se tímto problémem dále netrapte.

žena v sexy prádle

Nebojte se zkoušet a mluvit spolu

Oddálení ejakulace je tématem, které se rozhodně nebojte doma s partnerkou upřímně otevřít. Trápí vás to? Mluvte o tom a hledejte společně řešení. Existuje jich totiž několik. Pokud si o tom budete umět promluvit, můžete najít co nejvhodnější způsob, jak ejakulaci oddálit, který pak bude vyhovovat oběma. Můžete vyzkoušet nejrůznější erotické pomůcky, určeny jsou k tomuto účelu zejména vibrační a erekční kroužky. Zkusit můžete také znecitlivující gely nebo doplňky stravy. V ložnici ale můžete vyzkoušet i různé sexuální polohy. Každá sexuální poloha je specifická a každému může vyhovovat něco jiného. To znamená, že když vyzkoušíte poloh více, přijdete na to, při které poloze je sexuální styk delší. Pár hodin před sexuálním stykem pomůže rovněž masturbace, vycvičit svou ejakulaci můžete i tím, že budete mít sexuální styk častěji, než jste zvyklí. Pokud to nejde, opět pomůže častější masturbace.

muž a žena

Pomůže i kondom

Lidé, kteří nepoužívají během soulože kondom a trápí je předčasná ejakulace, by měli zvážit, zda by kondom přeci jen neměli použít. Právě nasazený kondom může pomoci soulož samotnou poměrně dobře prodloužit. Kromě kondomu je pak možné zkusit i přerušovanou soulož. Pokud je partnerka během aktu nahoře, může sama sledovat, co s mužem dělá jejich styk, ve chvíli, kdy se pak blíží vyvrcholení, je vhodné změnit polohu nebo intenzitu pohybů. Změna rytmu během sexuálního aktu rovněž ejakulaci oddálí.