Důvod přijmout overal do svého šatníku

Overal je komplet oděvu, kde je spojena vrchní i spodní část oblečení. Jedná se o módní kousek, který je stále v kurzu. Zároveň není až tak rozšířen mezi českými ženami a dívkami. Některé dámy na overal pohlížejí nedůvěřivě, jiné by rády zkusily, ale nemají odvahu či věří mýtům o tom, že jejich postava není vhodná pro nošení overalu. Jedná se o omyl, jak si přečtete níže.
 puntíkaté tílko
 
Kouzlo overalu
 
Zcela pohodlný oděv. Vyniká jednoduchostí. Mimo jiné není třeba řešit, jak sladit outfit v podobě kalhot a trička či tílka apod. Overal Vás oprostí od daného dilema, zejména ráno, kdy většina hledí do otevřené skříně, co právě ten daný den si vzít na sebe. Overal zahrnuje však nejen jednoduchost, pohodlí, ale také elegantnost a styl! Postačí jen vybrat obuv a případně doplňky ke sladění a můžete směle vyrazit vstříc do ulic.
Využitelnost a praktičnost
Overaly poskytují mnohostranné využití. Ideální oděv na výlet, v případě volby ležérního stylu, tj. z materiálu jako je bavlna či jakéhokoli jiného, který poskytne vzdušnost, upřednostnit na léto pestřejší barevné provedení či s různými vzory – puntíky, proužky, květiny apod. Pro společenskou událost je adekvátní volba overalu v tmavší barvě, v tomto případě sázkou na jistotu je černý overal, doplnit boty na podpatku a jste hvězdou večera. Na sport ale i relax jsou vhodné overaly z bavlny mající spodní část v alternativě šortek. Rovněž dobře vypadají pro jakoukoli fyzickou činnost overaly s kapucí. Dodají punc sportovnímu stylu. Overaly se staly však i trendem v kolekci nočního prádla. Nutno mít na paměti, že se nejedná o kousek z flanelu, ale naopak k dostání jsou velmi sexy modely.
puntíkaté triko
Mýty a předsudky
Pro někoho mohou overaly budit dojem „dupaček“ či „montérek“, ale jestliže zajdete do obchodu, uvidíte, že tomu tak opravdu není. Pokud jste přesvědčené, že ale nedisponujete postavou pro nošení overalu, je to jen omyl. Spíše se jedná o najití odvahy a zejména pak volbu správného střihu! Jestliže Vám overal nepřijde jako sexy oděv, opět mylná představa. Inspirujte se nejen v okolí, ale také v módních magazínech a budete vyvedeny z omylu. Vše je opět jen o adekvátním výběru a náležité kombinaci s vhodnou obuví.
Dejte overalu zelenou!