Hypotéka, která vás děsit nebude

Potřebujete půjčku, ale bojíte se, že váš příjem na ni nebude stačit? Pátráte na internetu po poskytovateli hypoték bez dokládání příjmu, abyste se povinnosti dokazovat své příjmy vyhnuli? V tom případě budete zklamáni, neboť hypotéka bez doložení příjmu není ve skutečnosti taková, jak si myslíte.
Jedná se o lidový název, který v žadatelích mylně vyvolává dojem, že mohou získat peníze, aniž by doložili svůj příjem. Jenže ve skutečnosti je to tak, že ať už požádáte o libovolný druh úvěru, tak jeho poskytovatel si vaši platební schopnost v každém případě ověří, tím si můžete být jistí. Je to jeho zákonná povinnost, a je tím povinován i vůči vám, aby vás svou půjčkou nedostal do potíží.

dolary

Nicméně rozhodně to není tak zlé, jak se domníváte. A pokud už jste získali nějakou negativní zkušenost v bance, kde se k vám otočili zády proto, že máte drobný záznam v registru anebo plat, který považují za nedostatečný, tak vězte, že v nebankovní společnosti to chodí jinak.

Těšit se můžete na individuální přístup a na vstřícné jednání. Jistě vás potěší snaha najít takové řešení, které bude maximálně vyhovovat oběma stranám. A skvělou zprávou pro vás je bezpochyby i to, že záznam v registru, ani nižší příjem či nižší daňové přiznání u podnikatelů nemusí být překážkou pro přidělení půjčky.
To hlavní je, abyste poskytovateli půjčky dokázali, že své závazky zvládnete splácet, ať už máte dostatečný hlavní příjem anebo nějaký další výdělek, třeba zisk z pronájmu. Menší ani větší záznam v registru také vadit nemusí. Takže pokud se za svou půjčku zároveň zaručíte nemovitostí odpovídající hodnoty, můžete ji mít již za pár dní.

pokladnička

A to samé platí i pro podnikatele. Pokud dostatečně doloží své příjmy očekávanými fakturacemi, uzavřenými smlouvami se zákazníky a podobně, nic nebrání tomu, aby získali potřebný podnikatelský úvěr, který bude skoro tak výhodný jako v bance.