Testosteron a sex?

Chodíte často z práce unavený? Spousta stresu a vaše libido tak je na bodu mrazu? Co, když máte nízkou hladinu vašeho testosteronu? Je to možné! Kdo by to z nás mužů neznal. Přijdete po celodenní šichtě z práce, celý den navíc stojíte na nohou, protože jste prodavač a vaše manželka po vás chce ještě pořádný výkon v posteli. Tak se k tomu po nějaké půl hodině odhodláte, jenomže se váš penis s vámi naprosto nechce bavit. A je tu pořádný trapas! Jenomže vy za to prostě nemůžete. Potřebujete si tak odpočinout nebo si dokonce lehnout a prospat se. Ale ona to stále nechápe a je to tak poslední dobou častěji.

muzika

Co, ale máte dělat když jako muž pravidelně selžete? Je s vámi něco v nepořádku a už jste přemýšlel, že si snad zajdete za vaším praktickým lékařem, aby vám poradil? Nebo se snad bojíte tam vůbec zajít? Rad a tipů je na internetu mnoho, ale každý jsme jiný. Někomu pomůžou afrodiziaka, někomu odpočinek a to že odjede na pár dní na dovolenou a jiný se stáhne do sebe. V našem mužské těle převažuje hormon testosteron https://www.erectmax.cz/blog/testosteron/, který nám také dodává potřebnou dávku pro náš vášnivý sex. Jenomže v dnešní uspěchané době plné chytrých telefonů atd. jsme zahlceni stresem, hlukem a spousty dalšího. Naše hladina proto může klesnout a vy si tak nevíte rady co najednou máte dělat. Jsou různé přípravky, které vám s tímto problémem velmi rychle pomůžou. Každý muž si ve svém životě určitě zažil chvilku kdy se mu nepostavil. Nejste stroj, který jede 24 hodin denně a to 7 dní v týdnu.

ruce

Proto zkuste naše výrobky, které vám zaručeně pomůžou a vaše manželka tak bude prosit, abyste jí už nechal. Kdo chce být pořádný samec ten se také tak musí cítit. Která žena by chtěla mít doma neustále unaveného chlapa, který se na nic nezmůže? Má si snad najít milence? To by byla škoda nemyslíte si? Tak jí s námi ukažte co ve vás je. Udělá pro vás poté cokoliv co budete chtít. Nebo snad víte o někom kdo by potřeboval s tímto problémem pomoci? Tak ho odkažte na naše stránky a třeba mu také pomůžeme s jeho problémem. Jsme chlapi a držíme při sobě. Navštivte nás již dnes.