500 korun bez práce

Jenže my nahlédneme do té druhé skupiny. Totiž do té, kde tato suma může znamenat přežití, nebo alespoň zlepšení života na hranici bídy. To, jak to stát nastavil zde rozebírat nebudu, nemá to stejně cenu.

Ale nyní k oné částce. Zadarmo? Bez práce? Zadarmo nikdo nikdy nic nedá.

prst na displeji

Tak toto je otřepaná věta, která ovšem není pravdivá. Je spousta firem, které zcela zdarma pošlou vzorky svých výrobků. Jen musíte vědět kudy na to. Nám, ale nejde o vzorky, nám jde o skutečné peníze. Ne na dlaň a na ruku, ale na váš účet.

Tuto sumu jste mohli získat od Facebooku či Googlu. Za maličkost. Přístup do vašeho mobilu. Nic více nic méně. Bohužel, oni giganti již akci ukončili, kvůli nějakým podmínkám, které nikdo normální nečte. Nemá k tomu důvod.

Oč šlo. V podstatě o to, co jsem napsal. FB si vyžádal souhlas a napojil se na váš telefon. Od okamžiku napojení jste byli pod jeho plnou kontrolu. Ne, nepoznali jste to, on jen monitoroval vaše data, ale ničemu nebránil, nic neomezoval, prostě jen šmíroval. Program šířil skrze služby uTest, Applause nebo BetaBound. Vlastně se tak skryl za tyto programy. Bohužel tím porušil podmínky Applu a byl konec. Podle mého jen Apple záviděl, že na to nepřišel sám.
nemocný telefon

Google asi měl dělat něco podobného, zde jsou okolnosti nejasné a oni sami se k tomu nevyjádřili.

Nu a pro šťouraly a koumáky tu tedy na závěr něco mám. Bohužel nemohu radit naplno, a tak budu jen nakopávat.

Agentura JPP hlásí, že stále ještě lze tuto sumu vydělat. (JPP je název agentury Jedna Paní Povídala). Kdo umí s Androidem, tak stačí trochu pátrat, a nějaké aplikace by prý našel. Ty nic neporušují, mohly by tedy být stále funkční. Ovšem které to jsou, nebo co a jak, to skutečně napsat nemohu.

Ostatně je každého věc, jak nakládá se svým soukromím a pokud mu špízovaní nevadí, může jej klidně za těch pár peněz prodat Komukoli.