Herní konzole PS4

PS54 se stala velmi oblíbenou herní konzolí, jenž má co nabídnout i v dnešní době. Užijete si na ní opravdu spoustu her, které můžete hrát s blízkými.

Herní konzole PS4

Zapsala se do dějin

Již podle názvu můžeme poznat, že se jedná o konzoli čtvrté generace od společnosti Sony, která se těmito konzolemi opravdu proslavila, a to to rozhodně pravém. Když se podíváme na počet prodejů, tak vůbec nejprodávanější herní konzolí na světě je první PS2 a PS4 stojí hned na druhém místě, což jen dokazuje skutečně její úspěšnost. Její prodej byl spuštěn již roku 2013, což jen dokazuje, že si na trhu dokázala udržet své místo, a to bez pochyb.

ovladač konzole

Tato konzole se zaměřila na hraní s ostatními lidmi a celkově spojení přes internet, protože online prostředí a hry mají něco do sebe. Není problém si k této konzoli přikoupit i virtuální realitu, jenž hraní posune na mnohem vyšší level. Dnes už se sice prodává PS5, ovšem i její předchůdce má skutečně dobrý výkon, a hlavně širokou nabídku her. Jestliže jste už na této konzoli hráli, tak sami dobře víte, že skutečně se s ní nudit nebudete. S kamarády je hraní skutečně ještě větší dobrodružství.

Spousta her

Nejdříve se podíváme dovnitř konzole, abychom zjistili, co vlastně celý tento stroj pohání a běží na něm všechny ty hry. Můžeme si všimnout toho, že součástky jsou dost podobné, zem počítačovým, díky čemuž Sony získalo dobrý výkon zařízení. Srdce je 64bitový procesor značky AMD, jenž pracuje společně s výkonnou grafikou. Udává se, že operační paměť je 16x rychlejší než u předchůdce, což jen potvrzuje solidní výkon i pro hraní náročných her.

hraní her

Samotné hry si můžeme koupit uložené na DVD či Blu-ray disku, protože z těchto úložišť umí konzole číst data. Videa a fotky si můžeme užívat v kvalitě 4 K, ovšem hry jsou náročnější, a proto jedou na Full HD. Samozřejmě lze zařízení propojit na internet.PS4 hryjsou opravdu rozmanité, takže si zde vyberete každý milovník her a je jedno, jaký ty druh Vás baví nejvíce. Stačí si otevřít obchod, jenž se zabývá prodejem her na PS4 a tam můžeme vybírat ze spousty kategorií a jednotlivých her.