Tažné zařízení na auto Ford jako partner na cyklistické výlety

Zajímá vás, kde se natáčela vaše oblíbená pohádka či filmová komedie? Pak můžete na Internetu zakotvit na serverech, které se věnují popisům míst, kde probíhalo natáčení mnoha českých titulů, a ta místa vám s odkazem na mapu objasní, kde byste je mohli objevit a tak porovnat současnou realitu s jejich soudobou podobou.

cyklistika v Krkonoších

Můžete se k nim vypravit na kratší výlet, anebo na týdenní dovolenou, vzít s sebou kola a kochat se zajímavou krajinou, která je spojována s některými vašimi oblíbenými protagonisty a s dějem filmu, co vás oslovuje. Jízdní kola byste mohli naložit na nosič umístěný na tažném zařízení na auto Ford Amsa.cz, ostatně, tento způsob převážení bicyklů je nejbezpečnější, nejsnazší z hlediska montáže a instalace a nejpříjemnější ohledně samotného ovládání vozidla.

My bychom vám rádi doporučili dvě filmová díla, která vás zavedou do malebné přírody, kde můžete čerpat energii, a kde se jistě nebudete nudit.

„Svatební cesta do Jiljí“ s hlavními hrdiny Libuší Šafránkovou a Josefem Abrhámem vás zavede mimo jiné i do Krkonoš, k Labské boudě, k Harrachovým kamenům a k Mumlavským vodopádům. Ubytovat byste se mohli v Ryžovišti – východní části Harrachova a odtud pak na kolech vyjet k vodopádům a případně ještě dál po cyklotrase K2, anebo po Masarykově silnici vystoupat k Labské boudě z Horních Míseček.

řeka Sázava

Druhým tipem je film „Eva tropí hlouposti“, v němž si zahrála roli Elišky Záhorské jedna z nejpůvabnějších českých hereček Jiřina Sedláčková. Ta se narodila v malebné krajině Posázaví a prožila zde i zbytek života. Žila v obci Kamenice, nedaleko Týnce nad Sázavou a právě Týnec, resp. jeho část Zbořený Kostelec patří k nejkrásnějším oblastem Středočeského kraje. Můžete sem opět zavítat na kolech a projet se po silnici č. 107 z Kamenice do Týnce, případně výlet podniknout jako okruh v Přírodním parku Hornopožárský les.