Jak být krásná v parném létě

Letní sezóna láká ke všemožným radovánkám, od koupání, opalování, až po večírky. Abyste si mohla všechny tyto akce užít, a přitom se cítit neustále svěží a okouzlující, doporučujeme dodržování snadných a jednoduchých rad, které vás k tomuto pocitu dovedou. Na co byste tedy neměla v létě zapomínat?
magnolie strom
1.       VODA JAKO ČÍSLO JEDNA
V horku je důležitý pravidelný pitný režim, proto byste měla mít neustále u sebe lahev s čistou neperlivou vodou. Nejen že se osvěžíte, ale také doplníte tekutiny, které vaše tělo i pokožka potřebuje.
2.       POZOR NA POT
Protože se v parných teplotách zpotí asi každý z nás, je antiperspirant či deodorant nezbytnou součástí letní kosmetické výbavy.
3.       POŘIĎTE SI KLOBOUK
Klobouk nejen že vás ochrání před úžehem i škodlivými UV paprsky, navíc je skvělým módním doplňkem, který oživí váš outfilt. Jestliže se vám klobouky nelíbí, zkuste třeba kšiltovku či módní šátek.
4.       LETNÍ PARFÉMY
Horko si přímo říká o lehký parfém. Vyzkoušejte ty zelené, které mají lehké a svěží vůně symbolizující čistotu přírody. Mezi vůně letošního roku patří ty s nádechem citronu, fialek či rybízu.
5.       MAŽTE SE
Nezapomínejte na vaši pleť, kterou byste měla chránit před slunečními paprsky. Mažte se proto hydratačnímu krémy s UV filtrem, které skvěle hydratují a chrání před vznikem vrásek.
6.       FIXAČNÍ SPREJ
Fixační sprej by vám také rozhodně neměl chybět, neboť vám nejen dodá pocit svěžesti, ale navíc vás také ochladí a zanechá třpytivý finiš.
dívka v šatech
7.       DBEJTE NA LÍČENÍ
V horku se ani není co divit, že se nánosy make-upu a líčidel snadno rozpijí a roztečou. Proto pod make-up nezapomeňte natřít podkladovou bázi a na víčka naneste speciální bázi pod oční stíny. Líčení vám tak vydrží mnohem déle. Voděodolná řasenka se bude hodit v případě, že se chystáte k vodě. Večer pak ale nezapomeňte k odlíčení použít voděodolné odličovače.