Kdykoliv budete mít chvilku, můžete se zhoupnout

Že se dětská houpačka líbí ratolestem bez rozdílu na pohlaví nebo věk – je neměnný fakt, proti kterému nelze nic namítat. Užívat si však bezstarostné pohupování s vánkem ve vlasech si zpravidla děti mohou pouze za předpokladu příznivého počasí. To však není jediná omezující skutečnost, protože mnohem horší je, že v době, kdy je venku na dětském hřišti konečně teplo a pěkně, jsou veškeré atrakce, které se na něm nacházejí obsazené hromadou dětí, které vás na nich jen tak nepustí.

Včetně houpačky, kterou tolik milujete.

Abyste však nemuseli stát ve frontě, udělejte pro vaše děti něco neobvyklého a svým způsobem i magického. Zakupte jim houpačku pro děti do bytu a proměňte část vašeho domova v hřiště a nejen relaxační, ale i zábavní hernu, kde se vaše děti mohou vyřádit v průběhu celého roku.

houpací kruh

Bude oblíbená u všech v rodině

Tyto závěsné houpačky mají velkou výhodu, že unesou i větší váhovou kategorii. Houpat se na nich tedy můžete společně s těmi nejmenšími dětmi nebo si na nich udělat chvilku pro sebe i v dospělosti při čtení dobré knihy.

Díky svému prostornému místu k sezení, které vypadá jako pavoučí síť nebo kruhová rohož si na ní všichni členové domácnosti udělají přesně takovou pohodu, která jim bude na míru vyhovovat. Spolehněte se tedy, že se ve vaší domácnosti neztratí ani s přibývajícím věkem vašich ratolestí, protože ji budou milovat i v období puberty.

houpací síť

Houpání jako antistresová činnost

Věděli jste, že vám tento druh pohybu přinese pocit klidu a vnitřní rovnováhy? Je to právě z toho důvodu, že už od dětství v sobě máme zafixováno, že mírné pohupování ze strany na stranu v nás vyvolávalo nejen pocit bezpečí v pevném náručí našich rodičů, ale rovněž nás i připravilo k činnosti, jakou je odpočinek a pokojný spánek, díky kterému jsme se probouzeli svěží a plni nové energie.

Investujte i vy do tyto dětské atrakce, která je nesmírně v oblibě a dopřejte vašim dětem bavit se i v prostředí domova, kde se díky houpačce nudit jednoduše nebudou.