Mít krásné vlasy je základ

Všichni chceme vypadat nádherně abychom zářili jen někam vstoupíme pro někoho to, ale není tak jednoduché mnoho žen má bud málo vlasů nebo vypadávají lámou se a třepí. Je hodně rad a produktů, jak se tomu vyhnout. Existují různé olejíčky na konečky, které zacelují a dodávají potřebnou hydrataci, aby nejen vypadaly zdravě ale aby tomu tak opravdu bylo. Velkým problémem jsou i mastné vlasy i když si je ráno umyjeme večer to vypadá jako by šampon neviděli týden. Říká se, že když si je nebudeme často umývat tak se přestanou mastit, ale není to pravda. Nevypadají pěkně, a proto je lepší o ně raději častěji pečovat.
 Vlasové sérum
Některé přípravky jsou drahé a neplní to co by měli vlasy po nich vypadají hůř než předtím. Bohužel ty dražší mají větší efekt například olejíček tekuté krystaly se dávají po umytí a vysušení vlasů do konečků. Po delším použití uvidíte rozdíl v třepení a upadávání opravdu to pomáhá je to dobré dát si ho i před úpravou jako je sušení nebo žehlení tím se totiž vlasy zatěžují a vysušují nejvíce. Velký vliv na hebkost a jemnost mají i kvalitní šampony. Z drogerie je sice levnější a vypadá i velice pěkně ale neplní svůj účel jsou v nich přidané přípravky, aby šla vidět dokonalost kvůli které si to kupujeme. Pokud máme šampon z kadeřnického obchodu máme jistotu opravdové kvality a toho že je o naše vlasy dobře postaráno.
 Vlasová kosmetika
Je vhodné dávat si také pozor na gumičky které konečky lámou a vlasy pak nerostou. Hodně z nás se diví že má délku pořád stejnou i když si myslí že jim dává všechnu nejlepší péči. Obyčejná gumička je snad nejhorší máte ji celý den na stejném místě vlasy tím jsou přiškrcené a později i ulámané. Naopak nejlepší jsou gumové zatočené. Vlasy v nich mohou dýchat a tím vypadají pořád krásně a udržovaně. K regeneraci také patří balzámy, které si dáme do mokrých vlasů a hned umyjeme lépe se rozčesávají a jsou lesklejší. Vhodné jsou i zábalové masky dávají se na vlhké vlasy a můžou se nechat působit i hodinu nebo dvě. Vše se ale odvíjí jak od ceny, tak od kvality.