Nízký příjem nevadí

Všude kolem nás čteme, jak levné je dnes vzít si půjčku. Jak výhodné jsou úrokové sazby a že je nejlepší čas pustit se do nejrůznějších investic. Bohužel to však platí jen pro některé klienty. U bank si mohou půjčit jen ti, kteří jsou schopni prokázat dostatečnou bonitu. Jinými slovy to znamená, že mají příjmy vysoké natolik, aby bez problémů spláceli půjčku, a ještě jim zbývala dostatečná částka na krytí běžných potřeb. Problém ale nastává ve chvíli, kdy klienti dostatečný příjem mají, ale nejsou schopni jej prokázat.

peníze na laptopu

Celá řada zaměstnavatelů používá pro vyplácení svých zaměstnanců nejrůznější formy odměn, které nejsou uvedeny na tradiční výplatní pásce. A co teprve v případě, že jste podnikatelem? Existuje mnoho skutečností, které snižují výsledný zisk a vy na daňovém přiznání uvádíte částku, která rozhodně neodpovídá tomu, s čím skutečně disponujete. Je třeba se obrátit na poskytovatele, který při posuzování žádosti o úvěr nepodléhá tak přísným pravidlům a může si dovolit poskytnutí půjček i klientům, které banky z nějakého důvodu odmítli. Zrovna takovým produktem je https://www.ferovahypoteka.cz/vyhnete-se-kontrolam-prijmu/, která umožní splnit si sny i vám.

vypnutý mobil

Proč nebankovního poskytovatele

Nemusíte mít obavy o to, že si půjčujete peníze jinde než v bance. V naší zemi to zatím nebývá úplně běžnou praxí, v jiných zemích však mají nebankovní poskytovatelé půjček silný podíl na trhu a velké zastoupení. U nás můžete těžit z toho, že se nebankovní poskytovatel musí prosadit v náročném konkurenčním prostředí a k tomu používá zajímavé nástroje. Především to, že upravuje finanční produkty tak, aby byly co nejvíce příznivé pro klienty. Těšit se tak můžete na mnoho výhod. Jednou z nich je flexibilní splácení. Můžete zasílat bezplatně mimořádné splátky a budete platit úrok je za ty peníze, které aktuálně dlužíte!