Rolety se znovu dostávají do módy

Sháníte-li zajímavý interiérový dekorační prvek, který by byl zároveň funkčním stínícím prvkem, pak vsaďte na látkové rolety. Dříve známá stínící technika se opět dostává na výsluní a rozhodně se tak už nejedná pouze o oblíbené retro. K dispozici je řada moderních vzorů a různých druhů zpracování těchto interiérových látkových pásů, které mohou vypadat jak za našich mladých let anebo naprosto moderně. Ze stávající nabídky zpracování si už totiž vybere naprosto každý.

žaluzie z látky

Různé způsoby využití nahrávají jejich rostoucí oblibě

Rolety je možné v interiéru připevnit jak na okenní rám, tak na stěnu či na strop, což odlišuje základní možnosti využití ke stínění či jako vnitřní dělící prvek anebo čistě k dekorativním účelům. Podle toho se látkové pásy mohou také různě navíjet: buď se klasicky rolují anebo se skládají po větších předem připravených celcích.
Ať už si však vyberete jakýkoli z dostupných systémů, můžete si být jisti tím, že budete vybírat z pestrého množství vzorů, které ozdobí každý interiér a stanou se jeho vítaným zpestřením. A záleží jen na vás, zda roletu zamýšlíte mít jen jako doplňkovou dekoraci, a především praktický doplněk anebo jako hlavní ozdobu zvoleného pokoje. Z velkého množství dostupných motivů si zaručeně vybere každý. A příznivá je také poměrně nízká cena celého zařízení.

vertikální žaluzie

Vybere si naprosto každý

Neváhejte se proto inspirovat v bohaté galerii vzorů a typů provedení a vyberte si ten svůj, který nejlépe sedne právě té vaší domácnosti. Jisté je, že vám bude dobře sloužit a rozhodně nezůstane bez povšimnutí, protože látkové rolety dnes mezi funkčním interiérovým textilem hrají prim.