Jezděte bezpečně

Každý účastník silničního provozu by měl jezdit tak, aby neohrozil na životě sebe, spolucestující a ostatní řidiče. Bezpečná jízda ale není jen o kvalitě řízení. Samozřejmě, že řidič, který nezná pravidla silničního provozu, by neměl za volant vůbec sedat. Bezohlednost některých řidičů je až neuvěřitelná. Hazardují se životem svým i ostatních účastníků silničního provozu takovým způsobem, že se to nedá ani popsat.

černý jaguár

Doufejme, že vy mezi takové nezodpovědné řidiče nepatříte a za volant usedáte vždy připraveni a schopni jízdy. Bezpečnou jízdu si každý motorista zajistí kromě svých schopností i pravidelnou kontrolou a údržbou vozu. Spoléhat na to, že vůz zatím jede a je bezporuchový, by se vám nemuselo vyplatit. Pravidelnými kontrolami a výměnami jeho příslušenství předejdete nehodám, které by vás na silnici mohly potkat.

Když zima přichází

Pro některého je automobil jen prostředek k přepravě osob nebo nákladu, pro druhého je to naprostá nezbytnost, bez které by nemohl vykonávat své povolání. Co všechno automobil potřebuje a jak se o něj starat, všichni vlastníci řidičských průkazů slyšely už v autoškole. Dodržují ale všichni doporučená opatření? Možná ano, možná ne.

červený brouk

Zima je pro řidiče obdobím, kdy si musí na svých cestách dávat mnohem větší pozor. Nejen že se brzy stmívá, ale i vozovky bývají v tomto období mnohem nebezpečnější. Bez kvalitních světel by žádný řidič neměl vyjet vůbec na silnici. Neví, co ho tam může potkat. Posvítit si na cestu tak, aby viděl každou překážku, mu může zachránit život. Má váš vůz opravdu kvalitní osvětlení? Pokud si nejste jisti, že vaše svítidla na vozidle jsou ty pravá, raději je vyměňte.

Správná volba

Na vozidle si téměř každý řidič umí opravit malé drobnosti. Patří mezi ně i osvětlení. Víte o tom, že žárovka h7 vám zaručí bezpečnou jízdu za každého počasí? Na tyto kvalitní žárovky je spoleh za všech situací. Žádná překážka vás s nimi nemůže překvapit.