Hypotéky nejsou jen pro majetné

Pokud jste se nenarodily jako děti, které vozí rodiče do školy sídlící ve vedlejší ulici luxusním osobním automobilem, nebo jako děti, které dostávají od rodičů ke svým osmnáctým narozeninám dům v satelitní části města, musíte uvažovat, jakým způsobem si zajistit peníze na bydlení. Jaké jsou v současné době Vaše možnosti? Platy se zvyšují minimálně, ceny pohonných hmot, energií a potravin jdou strmě vzhůru. Nechcete-li bydlet se svým partnerem a svými dětmi u rodičů v panelákovém bytě 3+1, musíte myslet na svou budoucnost.

klienti

Půjčí Vám však někdo, když teprve před několika lety jste opustili školu a pracovní kariéra se Vám teprve rozjíždí? Realita je bohužel krutá. Nemáte-li našetřeno něco do základu (což dítě z průměrné české rodiny většinou nemá a není v silách rodičů takovou částku vůbec pro dítě našetřit), bydlení s rodiči Vás nemine. Další možností je sehnat si podnájem. Zde Vám však hrozí, že i přes platnou smlouvu Vás může pan domácí „vykázat“, protože se mu vrací neplánovaně dítko ze zahraniční stáže o dva roky dříve. A jakápak je to radost, když si svůj byteček či domeček nemůžete zařídit podle svého a musíte se dívat na přepychovou almaru pana domácího?

poskytnutí půjčky

Nezpochybnitelnou nutností je pro Vás možnost mít si kde, respektive od koho půjčit. Naše společnost je to správné řešení. Nejen pro Vás, ale i pro nás je základem férové jednání mezi oběma stranami. Naše společnost se vyznačuje rychlým a přímý jednáním, které směřuje k uspokojení Vašich potřeb. Ať už chcete půjčit na dům, byt nebo jen rekreační objekt. Respektujeme Vás a chápeme, že není v silách obyčejného občana mít po ruce sumy, které musíte jinde složit „na dřevo“.

Nemáme desítky nic neříkajících reklamních spotů v televizi. Naší vizitkou je spousta spokojených klientů. I vy vyzkoušejte – jeden telefonát může být Vaší cestou ke štěstí.