Malé tajemství ženy – stahovací prádlo

Koupíte si na sebe pěkné šaty na ples, a chcete v nich vypadat dokonale, i když vaše postava dokonalá úplně není.  Ale příští týden už s ní začnu něco dělat, začnu jíst zdravě a cvičit.
Ale co teď, když ples je už v sobotu tento víkend?
Žena a spodní prádlo
Řešením může být stahovací prádlo.
Cože? Vždyť to je pro staré babky!
Ano, takto by reagovala většina z nás mladších žen, kdyby jim někdo řekl o stahovacím prádle.
V našich myslích se za ty roky zajela myšlenka, že toto je pro tu starší generaci, pro ty, co už jsou v důchodu.
A je to škoda. Stahovací prádlo může být skvělým řešením i pro mladší generaci, která nemá úplně ideální postavu. Když většina z nás tráví 8 hodin denně za počítačem a na cvičení není čas, potom je lepší si vzít pod ty nové úžasné šaty prádlo, díky kterému se budete cítit krásná. A lichotky typu „Tobě to ale sluší. Nezhubla si? ”, budete přijímat s úsměvem na tváři.
Nikdo přeci nemusí znát vaše malé tajemství.
Rozhodně byste to neměla vnímat jako nějakou vaši prohru, že jste nezvládla jíst zdravě a chodit cvičit, a díky tomu, že nemáte ideální postavu, ale musíte si pomáhat jinak.
Vzpomeňte si, kolik slavných žen chodí na všemožné zkrášlující procedury, které je stojí nemalé peníze, protože chtějí vypadat krásně a mladě. A kdo ví? Třeba používají i stahovací prádlo.
A když zabrouzdáte do historie, zjistíte, že dříve dámy, aby vypadaly v pase štíhle nosili korzety, které je stáhli, a díky nim měly vosí pas.
Prádlo na šňůře
Proč byste ho měla nosit?
Ubere vám pár centimetrů na problémových partiích jako je bříško, boky nebo hýždě, a vy si budete připadat štíhlejší. Díky tomu budete více sebevědomější, budete zářit a rozdávat úsměvy na všechny strany.
Podle toho, jakou partii chcete vylepšit si musíte zvolit to správné stahovací prádlo. Při výběru je potřeba také myslet pod jaké oblečení si ho chcete pořidít, zda pod šaty, sukni nebo kalhoty.
Tyto dvě věci je potřeba při výběru brát v potaz, abyste si vybrala to správné, které vám vaši postavu vylepší podle vašich představ.