Masáže prostaty překvapí a uspokojí

Díky masáži prostaty dochází k vyprazdňování usazeného mužského sekretu a dochází navíc ke snížení působení různých bakterií uvnitř prostaty. Pokud budete masáž provádět pravidelně, díky ní se začne omezovat riziko zánětu prostaty či rakoviny. Tyto masáže jsou opravdu velmi užitečné a rozhodně příjemné. Může vám to určitě potvrdit každý muž, který už nějakou tu masáž někdy v minulosti vyzkoušel.
tabu
Masáž může provádět vaše partnerka, která může za pomocí lubrikantu hráz masírovat. Pokud bude postupně zesilovat tlak, můžete zažít neuvěřitelné a příjemné věci.
Pokud si muž navykne na masírování z venku, možná časem požádá i o to, aby se žena vydala dále. Je ale důležitá hygiena, takže by bylo dobré použít latexové rukavice, na které nanesete lubrikant. Postupujte hlavně něžně a nijak se nevnucujte. Jestliže se to vaší drahé polovičce nebude líbit, raději se stáhněte a nechte to na jindy.
mrkající žena
Můžete ale kromě latexové rukavice a lubrikantu využít i anální stimulátory, kterých seženete v sexshopu opravdu mnoho. Určitě byste měli ale techniku dráždění prostaty vyzkoušet. Může to vaší drahé polovičce opravdu pomoci.
Samotná masáž chce ale trochu nějakého toho cviku. Věřte, že nakonec to je i velmi příjemné a hlavně vzrušující a to pro oba partnery.
Důvodem toho, proč někteří muži nemají zájem o sex je právě kvůli tomu, že ještě masáž prostaty přes konečník nikdy nezažili. Většinou je to tím, že se bojí své partnerky o něco takového požádat. Raději zvolí masturbaci, při které si tuhle stimulaci dopřávají sami.
Pokud máte ale dobrý partnerský sex, pak jsou vaše obavy opravdu zbytečné. Můžete si o tom s partnerkou promluvit a následně ji při aplikování navádět a radit ji. Určitě vám také ráda udělá na oplátku dobře.
Ještě před samotným provedením praktiky je důležité se s partnerkou domluvit, protože se musíte připravit, vyprázdnit a hlavně dodržet řádnou hygienu.
Pokud vás to láka, měli byste to zkusit. Masáže napomáhají totiž i při impotenci nebo padání vlasů a opravdu ve velkém množství ovlivňují problémy s inkontinencí.